zip perde

Zip Perde Sistemi

Evlerinden çıkıp güzel vakit geçirmek isteyen kişiler her zaman açık alanlarda kalmak isterlerse. Maalesef bu her zaman mümkün olmamaktadır. Yağan yağmurlar ya da olumsuz etkiler yaratan güneş ışınları bu keyfe mani olmaktadır. Bu sebeple de işletmelerin büyük bir kısmı tente kullanarak açık alanları koruma altına alır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok yüksek hizmet kalitesine ulaşan tente sistemleri açık alanların üst kısımlarını kapıyor olsa da yan kısımlarını kapamamaktadır. Bu doğrultuda yan kısımların da istendiğinde kapanabilmesi için belirli sistemler gerekir. Aksi halde rüzgâr ya da yağmur çok ciddi olumsuzluklar doğurabilecektir. Bunun için çalışmalarına devam eden firmamız zip perde üretimine başlamıştır.

Zip Perde Sistemi Nedir?

İnsanların sıklıkla zaman geçirdiği açık alanların yan kısımlarından gelebilecek olan olumsuzlukları engellemek amacıyla üretilen, teknolojinin tüm imkânlarından faydalanılan ve son derece kullanışlı bir yapıda olan sistemler zip perde sistemi olarak isimlendirilmektedir. Müşterilerini kapalı bir ortama sıkıştırmak istemeyen ve doğa ile iç içe bir ortam sunmayı düşünen işletmeler için en doğru seçim olacaktır.

Zip perde sistemleri gün içerisinde gelen güneş ışınlarının zararlı etkilerini engellemektedir. Yaşam alanlarına güneşin girişini tamamen engellemez. Güneş ışınları ortamı aydınlatmaya devam etse de insanları rahatsız etmeyecek seviyede kalır. İstenildiği zaman otomatik bir biçimde açılıp kapanabildiği için ortamın aydınlatılması en iyi şekilde yönetilebilecektir.

Zip Perde Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Zir perde sistemlerinin en önemli özelliği dışarıdan gelecek olan tüm olumsuzluklara karşı insanları korumasıdır. Sevdikleriyle güzel bir zaman geçiren kişiler rüzgârın esmesiyle birlikte masaların kullanılamaz hale gelmesini istemez. Masada yer alan peçeteler ya da birçok hafif ürün uçuşarak masaların dağılmasına sebep olacaktır. Kurulan zip perde rüzgârı en iyi şekilde kesecektir.

Su geçirmez bir yapıda üretilen sistemlerdir. Bu sebeple de çok rüzgârlı ve yağmurlu bir günde dahi perdelerden yağmur suları geçerek insanlara ulaşamaz. Bu da ortamların çok rahat bir şekilde korunabilmesi anlamına gelmektedir.

Sürekli olarak insanları dış ortamdan koruyor olması toza ve kire maruz kalmasına sebep olur. Bu durumda işletme sahiplerinin sorun yaşamaması için çok kolay bir şekilde temizlenebilen malzemelerden yapılmaktadır. Hiçbir şekilde sorun yaratmadan çok temiz bir hale gelebilmektedir.

Zip Perde Sistemi Nereden Alınır?

İşletmelerin vazgeçilmez öğelerinden bir tanesi haline gelmeye başlayan zip perde sistemi firmamız tarafından üretilerek en iyi fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bu perde sistemini satın alırken ödemesi gereken minimum bedeli ödemeyi isteyen işletmelerin hemen bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir.

İşletmeler yalnızca kendi şehirlerinde bu perdelerin satış işlemlerini gerçekleştiren firmalara başvururlarsa çok yüksek fiyatlar ile karşı karşıya kalırlar. Firmamız, perde ve tente sistemlerinin üretimini yapıp sattığından en uygun fiyatları sunabilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak ulaştırma ve montaj hizmeti sunulmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir