Kontrolü her zaman elinde bulundurmak isteyenler için eşsiz tasarımlara sahip, farklı renklerde körüklü tente ürünlerimiz hesaplı fiyatlardan, siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. İşinize, ofisinize, evinize uygun özel çözümlerimizle tanışmak için, bizimle iletişime geçin. Körüklü tenteler farklı renk, modellerde üretilebilir. Daha çok kurumsal ihtiyaçlar için tercih edilebildiği gibi bireysel kullanımlar içinde fazlasıyla tercih edilmektedir. Burada önemli olan kişilerin, kurumların ihtiyaç duyduğu ürün ölçüsü olacaktır. Doğru ve eşsiz tam uyum için doğru ölçünün alınması büyük önem taşır. Uzman kadromuz sizler için en iyi ölçümü yapar, en iyi tasarımı ortaya çıkarır. Tamamen sizin ihtiyaçlarınızı baz alarak üretiğimiz ürünler; sizlere en iyi kullanımı, en uygun fiyat avantajı sunar.

Körüklü Tente Kullanım Alanları

Körüklü tenteler ihtiyaçlara bağlı olarak alüminyum, demir profil olarak üretilebilir. Dışarısında yer alan kaplama alanı ise genellikle stabil fırın boyama olacaktır. Açılır, kapanılır fonksiyonu sayesinde kontrolü daima elinizde bulundurursunuz. Yaygın olarak körüklü tente kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Marketler
  • Manavlar
  • Oteller
  • Kafeler
  • Restoranlar
  • Bankalar
  1. ek olarak balkonlar içinde kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Kusursuz isçilik, profesyonel hizmet, deneyimimizle sizler için her zaman en iyisini üretiyoruz. Ürettiğimiz her üründe fark yaratıyor, her zaman en özgün tasarımları ortaya koymaya çalışıyoruz. Körüklü tente de kaliteyi arayanlar için her zaman bir numaralı tercihiz.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları belirlenirken birçok farklı faktör baz alınır. Kullanılacak profil, toplam metraj, tasarım gibi faktörlere bağlı kalarak fiyat belirlenir. Bizler, siz değerli müşterilerimiz için en avantajlı fiyatları sunuyoruz. Uzun vadeli kullanım avantajı sağlayan, kolay kirlenmeyen, rengi solmayan kaliteli ürünlerimiz ile sizlere katkı sağlıyor. Doğru tente modelli ile tanışmanız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden evinize, iş yerlerinize uygun en avantajı çözümlerle tanışmak için harekete geçin. Sunduğumuz fiyat avantajından yararlanarak şimdi körüklü tente ihtiyacınızı çözüme kavuşturun. Hadi uzman kadromuz sizlere en detaylı bilgiyi sunsun, uygun fiyat avantajı sağlasın. Daha fazla vakit kaybetmeyin, doğru tenteye en hızlı şekilde ulaşın.

balkon körüklü tente

körüklü tente

körüklü tente istanbul