Açılır Kapanır Tente

Açılır Kapanır Tente

Tüm kontrolü eline almak isteyen müşterilerimiz için en özel çözüm açılır kapanır tente sistemleri; sizin için birbirinden farklı çözümlerimiz var. İstediğiniz her açık alanı özgür bir şekilde kullanabilirsiniz. Yağmur, kar, soğuk havalar sorun olmaktan çıksın. Genel dekoratif stilinizle uyum sağlayacak en eşsiz ürünlerle tanışın. Açılır kapanır tente sistemleri şu şekildedir:

  • Otomatik Tenteler
  • Eğim Ayarlı Otomatik Tenteler
  • Körüklü Tenteler
  • Spotlu Tenteler
  • Motorulu Tenteler

Büyük, küçük alanlar fark etmeksizin en iyi çözümler. Trendtente olarak fark yaratıyor, sektöre yeni bir soluk getiriyoruz. Bu yüzden hızlı bir şekilde sektörün zirve noktasına ilerliyoruz. Sizlerde fark yaratan çözümlerimizle tanışın. Yüksek kalite standartlarına uygun, eşsiz bir deneyim sunacak özel ürünlerimizle tanışın.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Açılır Kapanır Tente

Özel tente sistemleri uygulamaya göre farklılık gösterir. Kimi modeller manuel el ile kontrole uygunken, kimi modellerde her şey tamamen teknoloji yardımıyla gerçekleşir. Özelleştirilebilir bu sistemlere dilerseniz sensör ekleyebiliyoruz. Bu sayede otomatik algılama sistemi sayesinde herhangi bir kumandaya bağlı olmadan tenteleriniz hava durumuna göre hareket edebiliyor ya da yalnızca kumandalı otomatik sistemleri tercih edebilirsiniz. Bu yüzden açılır kapanır tentelerin fiyatları için genel bir aralık vermek doğru olmayacaktır. Toplam metraj bilgisi, müşterilerin isteklerine bağlı olarak bizler, en özel olanları, en kaliteli ürünleri tasarıyoruz. Hesaplı fiyatlardan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Balkon tentesi hakkında bilgi edinmeye ne dersiniz? Bağlantıya tıklayarak en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir