ayaklı çift taraflı tente fiyatları

Ayaklı Tente Fiyatları

Ayaklı Tente Fiyatları

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen ayaklı tente fiyatları, modelin boyutlarına göre farklılık gösterir. Ayaklı tenteler terası olan konutlarda, işyerlerinde veya restoran kafe gibi işletmelerde sık sık kullanılır. Kafe müşterilerinin gölgede oturmasını sağlayan ayaklı tenteler aynı zamanda yağmur ve kar yağışına karşı da koruma sağlar. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen tentelerin modeline ve boyutlarına bağlı olarak fiyatları değişiklik gösterebilir. 

Çift Açılır Ayaklı Tente Modelleri 

Son yıllarda restoran, kafe ve işletmelerde en çok kullanılan tente modelleri arasında çift açılır ayaklı tente modelleri geliyor. Bunlar çok geniş alanlarda profesyonel kullanım avantajı verdiği için oldukça popülerdir. İşletmelerde ticari amaçlarla kullanılan ayaklı tenteler konut ve otel gibi yerlerde konaklama amaçlı tercih edilebilir. Teraslara monte edilebilen bu tentelerin boyutları siparişe bağlı olarak değişiklik gösterir.

Adından da anlaşılacağı üzere çift açılır ayaklı tenteler sağa ve sola olacak şekilde alanın her iki tarafına doğru açılır. Böylelikle ortalama 2 ila 4-5 metrelik bir gölgelik alan elde edilebilir. Sıcak yaz günlerinde yakıcı güneş ışınlarına karşı muhteşem bir koruma sağlayan açılır tenteler, aynı zamanda yağmurda korur. Dolu ve kar yağışına karşı dayanıklı branda kumaşı sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir.

Gölgelik Tente Fiyatları 

Her işletmenin veya konutun kendi ihtiyaçlarına göre gölgelik tente ihtiyacı farklılık gösterebilir. Terasları daha yaşanabilir hale getirmek için geniş tentelere ihtiyaç vardır. Terasta sadece tek bir tente ile sorunsuz bir şekilde gölgelik alan yaratılabilir. Ancak kafe ve restoran gibi zemine sabit yerlerde gölgelik tente fiyatları modelin genişliğine göre farklılık gösterir. Ortalama ayaklı tente fiyatları şöyledir:

  • 3 metre genişliğinde ayaklı tenteler 36.145 TL 
  • 4 metre genişliğinde ayaklı tenteler 36.731 TL 
  • 5 metre genişliğinde ayaklı tenteler 38.486 TL 

Tentelerin ortalama fiyatları modelin genişliğine ve kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık gösterebilir. Gölgelik tenteler internet üzerinden son dönemde en çok araştırılan modeller arasında öne çıkıyor. Tentenin açma kapama sistemi manuel veya motorlu olabilir. Bu tür kriterler de fiyatları belirleyen temel faktörler arasında gösterilir. Açılır kapanır tenteler ithal akrilik kumaştan üretildiği için uzun yıllar boyunca deforme olmadan gölgelik yapabilir. Halk arasında çift açılır seyyar ayaklı tente olarak bilinen bu modeller farklı mekanlara taşınabilme özelliğine sahiptir.

Açılır Kapanır Tente Modelleri 

Açılır kapanır özelliğe sahip tentelerin imalatında birinci sınıf kalitede malzeme kullanılmalıdır. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılacak tentelerin sağlam yapıda olmasına dikkat etmek gerekir. Bu yüzden açılır kapanır tente modelleri arasında sipariş verirken mutlaka detaylara hakim olmak önemlidir. En çok satan açılır kapanır tentelerin mafsallı olduğu görülüyor. 

Bunlar arasında her türlü işletmenin tarzına uyacak şekilde farklı renklerde tasarımlar tercih edilebilir. Bütçenize en uygun koşullarda satın alabileceğiniz açılır kapanır tenteler ile dış mekanda konforlu bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Çift taraflı açılan bu tenteler ayaklı olduğu için montaj konusunda sorun yaratmaz. Günün her saatinde pratik bir şekilde açma kapama özelliğine sahiptir. 

Elle Açılır Tente Fiyatları 

Son yıllarda en çok satılan elle açılır tente fiyatları ürünün boyutlarına ve kumaş kalitesine göre farklılık gösterir. Akrilik kumaştan üretilen tenteler yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır. Bu yüzden bu tentelerde malzeme kalitesine önem vermek gerekir. En çok satan tente modellerinin uzun yıllar boyunca yırtılmadan kullanılması önemlidir. Ayaklı tente fiyatları arasında bu detayları göz önünde bulundurmak gerekir.

ayakli tente
ayakli tente
ayakli tente fiyatlari
ayakli tente fiyatlari
ayakli tente fiyatlari
ayakli tente fiyatlari
ayakli tente fiyatlari 2023
ayakli tente fiyatlari 2023
ayaklı çift taraflı tente fiyatları
ayaklı çift taraflı tente fiyatları
ayaklı tente
ayaklı tente
ayaklı tente fiyatları
ayaklı tente fiyatları

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir