Tente modelleri

Tente Modelleri

Yazın sıcaktan, kışın soğuktan, yağmurdan sizleri koruyacak eşsiz tasarımlara sahip tente modelleri uygun fiyatlardan siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Motorlu tente, pergole tente, pergola tente, otomatik tente, mafsallı tente modellerimizle tanışmanın keyfini çıkarın. Her bir model farklı bir şekilde sizlere yardımcı olur. Kontrol bende ya da kontrol teknoloji üzerinde olsun diyebilirsiniz ya da daha standart; sabit bir model tercih edebilirsiniz. Çoğu tente modeli el ile kontrol ile çalışırken, geçtiğimiz yıllarda tente sistemleri arasında bir devrim yaşandı ve otomatik tente modelleri ortaya çıktı. Sadece tek bir tuş yardımıyla artık dilediğiniz ayarlamayı yapabiliyorsunuz. Kas gücüne gerek kalmadan; hava şartlarına göre istediğiniz ortamı yaratabiliyorsunuz.

Standart Tente Modelleri

Her biri eşsiz tasarıma sahip, en özgün modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Konforunuzu artıracak bireysel, kurumsal çözümlerde sizlere en hesaplı fiyatları sunacak ürünlerimizle tanışın. Standart tente modelleri iki farklı gruba ayrılır. Bu ürün grubunda yer alan modeller ise şu şekildedir:

  • Körüklü Tente
  • Mafsallı Tente
  • Pergola Tente

Sizlerin en temel ihtiyaçlarını, en uygun fiyatlardan karşılamamıza yarar. Kimi modeller sabit iken kimi modeller kontrol edilebilirdir. Kas gücüyle dilediğiniz zaman açıp, kapatabileceğiniz modeller olduğu gibi tamamen her daim açık duran modellerimizde bulunmaktadır. Doğru seçimi yapmak için bir uzmana danışmanızda fayda var. Uzmanlarımız 7 / 24 saat sizden gelecek olan çağrıları bekliyor. Uygun fiyat avantajından yararlanmak için şimdi arayın.

Dinamik Tente Modelleri

Son zamanlarda tente modelleri arasında trend seçimler, dinamik tente modelleri yönünde oluyor. Tüketici alışkanları her geçen gün değişiyor. Bu yüzden artık müşterilerimiz teknoloji bazlı ürünleri tercih ediyor. Dinamik tente modelleri ise şu şekildedir:

  • Otomatik Tente
  • Motorlu Tente

Otomatik sistemler kumanda ile çalışabildiği gibi sensörler yardımıyla da çalışabiliyor. Akıllı ev yönetim sistemlerine entegre olabiliyor. Sensörler sıcaklığı, yağmuru kendi algılıyor ve ona göre bir yönetim gerçekleştiriyor. Motorlu tente modellerinde ise tek bir tuşa tüm kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Kas gücü gerektirmiyor. Dekoratif görünümüyle evinizi, iş yerlerinizi güzelleştirme anlamında sizlere yardımcı oluyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir